Delaware

View listings

Realigro.co.ee on esimene rahvusvaheline kinnisvara otsingumootor, kus saate otsida Delaware kinnisvara müügikuulutusi.

Kinnisvara müügiks Delaware

See piirneb Marylandi lõuna ja lääne suunas, New Jersey kirdeosas ja Pennsylvania põhjas.

Delaware'i riik on tuntud hüüdnimega "Esimene riik", kuna see viitab selle rollile kui esimesele Ameerika kolooniale, et ratifitseerida põhiseadus ja liituda 1787. aastal. Delaware on kuuendaks kõige suurema rahvaarvuga riigiks USAs. Lisaks on see ainus riik, kus on ainult kolm maakonda: New Castle, Kent ja Sussex.

Delaware on ehk kõige paremini tuntud selle poolest, et ta on esimene, kes sisestab kaks olulist ärimeedet: üle 50% kõigist avalikult kaubeldavatest USA ettevõtetest ja 64% Fortune 500 ettevõtetest on inkorporeeritud

Delaware. Selle tulemusena moodustavad sissemaksed Delaware'i teise tuluallika pärast tulumaksu.

Delaware ei ole eriti andekas loodusressurssidega ja majanduslikult takistab selle suurust, kuid Delaware elavdab edukalt oma äranägemisel nišš äriteenuste sektoris, pakkudes paindlikku ja ärisõbralikku maksustruktuuri ja võideldes kohtusüsteemi, kus otsustavad äriprotsessid kohtunik žürii asemel. Delaware on riiki ühendanud lugematuid riigivälisi ettevõtteid, nagu Apple, Coca-Cola, Ford ja Facebook.

Delaware pakub huvitavaid rahandusseadusi, mis on meelitanud riigis krediitkaardiettevõtteid, sealhulgas Bank of America, Chase, Barclays ja ING Direct.

Hästi tasustatud töökohad finants- ja teadusvaldkonnas on Delaware'i suhteliselt ajalooliselt rikkad. Kuid Wilmingtoni ja Doveri suurlinnapiirkondades asuvad Delaware'i kinnisvara jäävad naabrite Marylandi ja New Jersey naabritega võrreldes suhteliselt taskukohaseks.

Delaware kliima on mõõdukas, sellel on rannikualune tasandik, mida iseloomustavad mäed, põhjas asuvad karjamaad, lõunapoolsed ja läänerannikul asuvad liivarandad. Koloniaalsel perioodil kasvas Delaware tubakat, kuid täna põllumehed toodavad tagasihoidlikke koguseid nisu, nagu maisi, soja, nisu, kartulit ja õunu.

Kaksteist miili rannikust, Delaware't saab märkimisväärne Suve turistide liikumine teistest Kesk-Atlandi riikidest. Rehoboth Beach, vaid 120 miili kaugusel Washingtonist, D.C. nimetab end "rahva suvekapitaliks" selle populaarsuse tõttu Beltway elanike puhkepiiriks.

Delaware kinnisvaraturu pendel näib olevat Delaware müügiks huvitatud müüjate kasuks.

Delaware'i kinnisvara keskmine hind tõusis 2018. aasta esimese kolme kuu jooksul, mis on suurim hüpata mis tahes riigist, välja arvatud Oregon, 3,9%. Vahendajad ja koduostjad eelmisel kuul ütlesid, et nad nägid järsku inventuuri puudujääki, st turgude majade arvu, mis põhjustas ootamatu hinnatõusu.

Isegi praeguse kasvu tõttu on Delaware'i müügihindade maht viimastel% aastatel tõusnud 16%.

Delaware'i siseturg on viimasel aastal olnud stagnatsioon, kusjuures hinnad tõusid enne 1. oktoobrit 12 kuu jooksul vaid 2,2%.

Seda aeglast kasvu juhtis tõenäoliselt suures koguses kodudest sulgemine või müük raskete tulekahju müügihindadega.

Kui olete unistanud Delaware'i uue algusest, olete hakanud otsima Delaware'i müügiks olevat vara, eriti Wilmingtonis, Doveris, Bellefonte'is või Georgetownis, siis teate, et olete oma teed, sest 2018 lubab Olge suurepärane aasta Delaware'is müügiks oleva kinnisvara ostmiseks mitmel põhjusel.

Esimene põhjus on see, et intressimäärad peaksid järgmise 11 kuu jooksul eeldatavasti tõusma, vähemalt kaks kuni neli korda rohkem. Tegelikult võivad ostjad oodata aasta lõpuks 5% -list intressimäära.

 Kui te ootate liiga kaua, võite Delaware'is müüa samasse vara rohkem. Ja kuigi need hinnad on viimastel kuudel kiirelt tõusnud, hakkab 2018 selle kiirusega mõõdukaks muutuma. Majahinnad tõusevad tõepoolest, kuid mitte nii kiiresti, kui need on olnud. Delawareis 2018. aastal müügiks oleva kinnisvara ostmine on mõistlik ja arukas samm ja säästab teie, kui vaatate väärtusi üles.

Rohkem kodusid naaseb turule, kusjuures enamus taastumisest lähevad keskelt ülespoole, mis tähendab, et teil on palju rohkem valida, kui hakkate oma otsingut Delaware's.

Kaart, hinnasuundumused ja statistika

Kuulutused seotud

Cod. 17020

Müük Üle 4 magamistoa, Delaware, New Castle County, Wilmington, Wilmington

Reserved negotiation
Müük
Üle 4 magamistoa

87 m²
suurepärane
UNAVAILABLE
Cod. 17019

Müük 2 magamistuba, Delaware, Kent County, Dover, Dover

Reserved negotiation
Müük
2 magamistuba

47 m²
hea müügiks
UNAVAILABLE
Kaart, hinnasuundumused ja statistika
 
 
2005-2023 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. Valikud

    Realigro veebisaiti optimaalseimaks kasutamiseks vali keel, valuuta ja pindala ruutmeetrites.

    Määra kohe Ära näita uuesti
BB